سیستم اطفا حریق در شیراز به همراه آدرس و تلفن شرکت فروش و نصب در شیراز

سیستم اطفا حریق در شیراز

سیستم اطفا حریق در شیراز

سیستم اطـفا حریق در شیراز

سیستم های اطفا حریق در مکان هایی که احتمال ایجاد آتش سوزی وجود دارد بسیار کاربردی می باشد این سیستم ها با وجود حسگرهایی کهخ دارند در هنگام آتش سوزی فعال شده و اقدام به خاموش کردن آتش می کند اگر به دنبال سیستم اطـفا حریق در شیراز هستید در ادامه این مطلب شرکت های فروش و نصب سیستم اطـفا حریق را به شما معرفی می کنیم.

سیستم اطفا حریق در شیراز

لیست بهترین فروشگاه های سیستم اطـفا حریق در شیراز

ردیفنام فروشگاه آدرس فروشگاه های سیستم اطـفا حریق در شیرازشماره تماس
1ورتا الکترونیکشیراز، بلوار باهنر شمالی، نبش کوچه 17، ساختمان یادمان07138331258
07138331259
09171064072
2شهر فافاشیراز، بلوار کریمخان زند، روبروی خیابان خیام، مجتمع تجاری مسعود07136100

بهترین برند سیستم اطـفا حریق

  • برند آئروسول پایروژن (Aerosol PyroGen)
  • برند فسکو fesco
  • برند انگوس (angus)

هزینه سیستم اعلام اطفا حریق در شیراز چقدر است ؟

هزینه سیستم اعلام اطـفا حریق در شیراز بسته به شرکت، برند سیستم، نوع آن، مکانی که در آن نصب می شود، نصب و خدمات و گارانتی پس از فروش متفاوت می باشد.

انواع مختلف سیستم اطفا حریق چیست ؟

اکنون می دانیم اطفا حریق یعنی چه ! برخلاف سیستم قدیمی مبنی بر آب ، امروزه انواع مختلفی از سیستم اطفا حریق وجود دارد. این گزینه های ویژه محافظت در برابر آتش سوزی به صورت زیر دسته بندی می شوند :

  • مواد پاک کننده شیمیایی = شامل ECARO-25® (HFC-125) ، FM-200 (HFC-227ea) ، 3MTM NovecTM 1230 مایع ضد حریق و سایر موارد است که همه این مواد عکس العمل سریعی در برابر آتش داشته و مهم تر از همه این است که راه حلی بی خطر برای خاموش کردن آتش محسوب می شوند.
  • گازهای بی اثر = شامل نیتروژن ، آرگون و CO2 یا ترکیبی از دو یا چند ماده می باشد و سطح اکسیژن را تا جایی کاهش می دهد که احتراق پایدار نباشد. این عوامل گازی هم برای افراد و هم برای محیط زیست بی خطر هستند.
  • سیستم CO2 = مقدار زیادی از اکسیژن را تامین می کند که سطح اکسیژن را تا حدی کاهش می دهد که احتراق در آن رخ ندهد. از آنجایی که برای افراد بی خطر نیست ، CO2 فقط برای کاربردهای محلی یا مناطقی که معمولا توسط کارمندان یا مشتریان غیرقابل دسترسی هستند ، توصیه می شود.
  • سیستم آب – کف = با تولید قطرات آب فوق العاده ریز و استفاده از 50 تا 90 درصد آب کمتری نسبت به آبپاش آتش نشانی قدیمی ، سیستم آبپاش ها را بهبود بخشیده و در نتیجه خسارت کمتری وارد می کند. این سیستم جهت داشتن قابلیت مداوم به منبع آب ساختمان ها متصل می شود.

بیشتر بخوانید :
سیستم اعلام حریق در شیراز
هوشمند سازی ساختمان در شیراز

0 دیدگاه برای “سیستم اطفا حریق در شیراز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *