معرفی گروه معماری آیتک - طرح و دکور

معرفی گروه معماری آیتک

گروه معماری آیتک
چت آنلاین با گروه معماری آیتک

معرفی گروه معماری آیتک

همه ما می دانیم برای داشتن دکور زیبا، به روز و نزدیک به سبکی که می پسندید بهترین روش کمک گرفتن از تیم های معماری و دکوراسون داخلی می باشد چراکه این افراد با تحصیل و کسب تجربه در این زمینه می توانند بهترین انتخاب را نسبت به نقشه داخلی ساختمان و سلیقه شما طراحی و پیاده سازی کنند ما نیز برای کمک به شما برای انتخاب یک تیم حرفه ای به معرفی گروه معماری آیتک با اطلاعت تماس و آدرس در شهر شیراز می پردازیم همراه ما باشد.

مشاوره توسط دکوراسیون داخلی آیتک

هنگامی که شما برای اولین بار با دکوراسیون داخلی آیتک ارتباط گرفتید. یکی از افراد تیم برای مشاوره با شما زمانی را اختصاص خواهد داد، بعد از اعلام تمامی درخواست ها از طرف شما، برای بازدید ساختمان به محل مورد نظر می آیند و باتوجه به نقشه ساختمان، متراژ و درخواست ها تمامی اطلاعات دریافتی را به تیم طراحی می دهند و به مرحله دوم پا می گذاریم.

طراحی توسط تیم گروه معماری آیتک

دکوراسیون داخلی آیتک دارای تیم حرفه ای برای طراحی نقشه پیاد سازی پلن می باشند از این رو پس از دریافت اطلاعات از مشاوران شروع به طراحی باتوجه به تمامی معیارهایی که مطرح شده می کنند و در نهایت طرح نهایی را به شما نشان می دهند و در صورت تایید به مرحله اجرا وارد می شویم برای اطلاع از زمینه خدماتی که گروه معماری آیتک در آن فعالیت دارد در ادامه همراه ما باشید.

دکوراسیون داخلی آیتک

خدمات قابل ارائه توسط گروه معماری آیتک (طراحی، اجرا و فروش)

  • طراحی، تولید و اجرای انواع کابینت های مدرن و کلاسیک
  • طراحی، تولید، اجرا و نظارت کلیه پروژه های ساختمانی ( مسکونی – تجاری – اداری – ویلایی و محوطه سازی )
  • نمایندگی و عاملیت فروش انواع لمینت در 25 برند روز دنیا
  • نمایندگی و عاملیت فروش و اجرای انواع دیوار پوش MDF و PVC
  • نمایندگی و عاملیت فروش، طراحی و نصب انواع کاغذ دیواری از بهترین برند های روز دنیا
  • فروش و نصب انواع پرده کرکره – چوب و فلز – شید رول – زبرا
  • فروش و اجرای انواع سنگ های دکوراتیو – کناف و نورپردازی

نوسازی و بازسازی ساختمان

یکی از خدمات قابل ارائه توسط آیتک نوسازی و بازسازی ساختمان می باشد اکر خانه و یا ساختمانی دارید که فضای داخلی آن با گذشت زمان قدیمی و کهنه شده و نیاز به تغییرات اساسی دارد این تیم می توانند از صفر تا صد پروژه بازسازی و نوسازی را طی مدت زمانی کوتاه برای شما انجام دهند.

گروه معماری آیتک

اگر برای گرفتن ایده نیاز به نمونه کار دارید می توانید به صفحه اینستاگرام آیتک به آدرس aytak.architecture مراجعه کنید و با مشاهده نمونه کارها ایده پردازی کنید.

اطلاعات آدرس و شماره تماس گروه معماری آیتک

شیراز، معالی آباد، خیابان دوستان ، بعد از کوچه 3

شماره تماس: 0713635415109396386620

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.