معرفی گروه طراحی و دکوراسیون داخلی رویال دکور - طرح و دکور

معرفی گروه طراحی و دکوراسیون داخلی رویال دکور

دکوراسیون داخلی رویال دکور
چت آنلاین با دکوراسیون داخلی رویال دکور

گروه طراحی و دکوراسیون داخلی رویال دکور

برای داشتن یک دکور بی نقص و زیبا باید نزد دکوراسیون داخلی هایی بروید که دارای تیم حرفه ای و کاربلد با تجربه بالا هستند یکی از این دکوراسیون ها در شهر شیراز گروه طراحی و دکوراسیون داخلی رویال دکور می باشد که در زمینه های مختلف دکور های داخلی ساختمان پروژه های بسیاری را داشته که در ادامه نمونه های آن ها را مشاهده خواهید کرد، ابتدا برخی از خدمات اصلی رویال دکور را به صورت موردی مطرح می کنیم و بعد به توضیح درباره آن ها می پردازیم.

دکوراسیون داخلی رویال دکور

خدمات دکوراسیون داخلی رویال دکور

  • پرده
  • کاغذ دیواری
  • لمینت
  • نورپردازی
  • کناف
  • کابینت آشپزخانه

طراحی، دوخت و فروش پرده

رویال دکور با افتخار نمایندگی فروش و دوخت پارچه های پرده ای ایتالیایی و ترک VOGUE ،MUSSO DURANI ،OZIL و … می باشد شما می توانید با انتخاب رنگ و طرح پارچه با توجه به سلیقه و دکور خانه خود از تیم حرفه ای آن ها بخواهید پارچه مورد نظر شما را دوخته و آماده کنند.

کاغذ دیواری

گروه طراحی رویال دارای آلبوم های متنوع از کاغذ دیواری های نمایندگی مدرن و کلاسیک PLENZO ،ARNIKA ،OUBO DESIGN می باشد درون این آلبوم ها کاغذ دیواری مناسب برای سالن و پذیرایی، اتاق خواب و …. وجود دارد که با توجه به سلیقه و پیشنهاد مشاوران می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

دکوراسیون داخلی رویال دکور

فروش و نصب لمینت

رویال دکور نمایندگی اصلی CLASSEN آلمان در شهر شیراز می باشد. این برند دارای لمینت های متنوع با طرح و رنگ متفاوت است. شما باید از تیم فروش و نصب بخواهید تا با مشاهده محیط خانه شما و در نظر گرفتن رنگ وسایل، دیوار و پرده ها بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

اجرای کناف و نورپردازی

کافیست هر نوع طرحی را که در گوگل یا جایی مشاهده کرده اید به تیم حرفه ای دکوراسیون رویال نشان دهید تا طرح کناف مورد نظر را در سقف خانه شما پیاده سازی کنند. برای زیبایی و جلوه هر چه بیشتر نیز می توان از آن ها بخواهید نورپردازی کاملی را برای شما انجام دهند.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

همه ما می دانیم رکن اصلی یک آشپزخانه زیبا وجود کابینت های باکیفیت و سازگار با محیط خانه می باشد. شما پس از مراجعه به رویال دکور در اسرع وقت تیمی حرفه ای و کاربلد را به خانه شما می فرستند و نقشه اولیه طرح کابینت را برای شما طراحی می کنند پس از تایید در کارگاه ساخته و در منزل شما نصب می شود.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای رویال دکور در تمامی خدماتی که در بالا ذکر کردیم به آدرس اینستاگرام آن با کلیک مراجعه کنید.

اینستاگرام: royal.decor.shiraz

آدرس دکوراسیون داخلی رویال دکور

آدرس: شیراز، سی متری سینماسعدی، نبش چهارراه ذوالانوار

شماره تماس: 0713234249909172921305

بازسازی ساختمان

اگر در ساختمانی قدیمی زندگی می کنید و قصد بازسازی آن را دارید گروه رویال دکور صفر تا صد پروژه بازسازی را برای شما انجام خواهند داد که شامل انجام تمامی خدماتی که در بالا ذکر شده به همراه نوسازی بخش های مختلف ساختمان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.